Nu is het nog koud en regenachtig maar binnenkort zal de zon weer schijnen, het zomeruur zal terugkeren , de bloemetjes zullen ontkiemen en voor we het weten staan er overal mooie geurige en fleurige bloemen. De kinderen zullen terug buiten kunnen spelen, Opa en oma die 50 jaar getrouwd zijn zullen weer hand in hand langst het water kunnen wandelen, koppeltjes kunnen weer knuffelen op het bankje onder de bloesems. De terrasjes in Leuven zullen terug opengaan en in Gent zullen de gratis ijsjes en pintjes van de bootjesmaatschappijen terug met elkaar gaan concurreren. Iedereen zal vrolijk en met een glimlacht over straat lopen.
Of niet…
Want dan komen de hittegolven. Geen wind meer te voelen, geen regen meer te zien. Eerst is het leuk maar al snel gaan we op zoek naar manieren om ons af te koelen. Eerst een T-shirt, een short en als ook dat niet genoeg blijkt grijpen we naar ijs en frisse zwembaden. Heerlijk! Tot we het beu zijn ons meerdere malen per dag te moeten douchen, te stinken van het zweet, te krabben aan die muggenbeten, ons vol te smeren met zonnecrème. En dan, dan grijpen we naar airco maar al gauw worden we ziek, van de tocht, het temperatuurverschil of het immense energiefactuur.
Waar we in de hitte echt nood aan hebben is een briesje, een zomerbriesje!
Hou je vast, waai niet weg
Breeze heeft jou nodig om dit briesje te zijn. Zoals je veel meer ontvangt door te geven ontvang je ook veel meer zomerbriesjes door er zelf een te zijn.
Het wordt heet onder de voeten van België. De nood is hoog, Belgische jongeren plegen zelfmoord, zijn ongelukkig en vinden geen doel in hun leven. Het is hoog tijd dat wij, Christen jongeren, de bries voor ons land vormen. Met ons zomerbriesje gaan we elk met ons eigen team op zoek naar de heetste plekken in de streek om te waaien, te dienen, het verschil te maken tussen eeuwige brandwonden en verfrissende aftersun die de pijn verlicht en de wonden geneest.
Het is nog geen lente
Het is nog vroeg, het duurt nog wel even voor de zomer komt en eigenlijk is het nog niet eens lente. Alles lijkt nog zo veraf en de hitte, die voelen we nog niet.
SummerBreeze daagt je uit om SNEL te beslissen. Want zoals ventilators en airco’s duurder zijn in de zomer zo gaat het ook met ons zomerbriesje. Wie vóór Pasen beslist om de wind door zijn/haar land te laten waaien ontvangt een vroegboekkorting en betaalt slechts 130 euro, na pasen komt daar voor EJV-leden 20 en voor niet EJV-leden 30 euro bij.
Meer informatie en inschrijven kan via summerbreeze@breeze.be of door in de Breeze zoekmachine het trefwoord “SummerBreeze” in te geven.
Waai ze!
